RAJD ZADZIERNA NAD BUKÓWKĄ- PISARZOWICE „GOŚCINIEC RUDAWSKI’

19 SIERPNIA 2017

WAŻNE! 
Rajd przeniesiony na PIĄTEK 25 sierpnia 2017 r. Godz. 14.00 (reszta ustaleń bez zmian)

W związku z występującymi oraz prognozowanymi na cały dzień opadami deszczu jesteśmy zmuszeni przełożyć rajd na przyszły piątek. Niestety nie możemy ryzykować, że złapie nas gdzieś ulewa. 

 

Koszt rajdu: 10 zł 

Witam wszystkich młodych strażaków Zapraszamy na ostatni w tym roku rajd po ziemi kamiennogórskiej, w ramach cyklu „Młody strażak poznaje ziemię kamiennogórską 2017”. 

Termin: 19 sierpnia 2017 (sobota) godzina 13.00

Miejsce zbiórki: plac przed „Gościńcem nad Bukówką” Miszkowice, gm. Lubawka 

Plan: przejście na górę Zadzierna, a następnie przejście pieszo przez Stara Białkę do Pisarzowic, do „Gościńca Rudawskiego”, grill z kiełbaskami, gry, zabawy, czas wolny oraz słodka niespodzianka. Nocleg pod namiotami � 

Zakończenie rajdu planowane jest w godzinach porannych ok. 9.00 w dniu 20 sierpnia 2017 r. Odbiór dzieci z „Gościńca Rudawskiego”

WAŻNE: dzieci zostające na noc pod namiotami muszą posiadać ze sobą śpiwór, poduszkę (proszę zabrać ze sobą na miejsce zbiórki)

Zabieramy ze sobą wygodne obuwie, nakrycie głowy i strój odpowiedni do temperatury (w razie złej pogody, rajd przeniesiemy na inny termin). 

Proszę o przekazanie informacji Waszym kolegom i koleżankom, którzy nie posiadają fb.

Najpóźniej do 14 sierpnia 2017 r. prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w rajdzie (UWAGA! Obowiązkowo należy wcześniej zgłosić uczestnictwo, ponieważ musimy zarezerwować miejsce w Gościńcu, może być zgłoszenie w komentarzach)

W razie pytań proszę dzwonić do Edyty Kluczyńskiej 509610505

ZAPRASZAMY