Straż Pożarna Pisarzowice

Email: pisarzowice998@gmail.com

Inne informacje

Dnia 24 października br. (wtorek) w Pisarzowicach rozegrano Mistrzostwa Powiatu LZS w Halowej Piłce Nożnej Chłopców, w kategorii do lat 15. Do turnieju zgłosiło się sześć drużyn reprezentujących kluby piłkarskie LZS.

Rozegrano 15 meczy po 8minut systemem każdy z każdym. Po wyrównanych, emocjonujących pojedynkach turniej wygrali faworyci: drużyny LKS Kwarc Pisarzowice (11 punktów) przed starsza drużyną LKS Pagaz Krzeszów (10 punktów). Bardzo dobrze zaprezentowały się: młodsza drużyna LKS Pagaz Krzeszów (trzecie miejsce) i Amfibolitu Leszczyniec (czwarte miejsce), które zdobyły po siedem punktów. Piąte i szóste miejsca zajęli kolejno młodzi piłkarze LKS Czarni Przedwojów i LKS Dragon Miszkowice.
Pierwsze trzy drużyny otrzymały puchary i medale, które wręczała pani Małgorzata Krzyszkowska v-ce Starosta Powiatu Kamiennogórskiego. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz piłki. Nagrody zostały zakupione dzięki współpracy Powiatowego i Gminnego Zrzeszenia LZS z Powiatem Kamiennogórskim i Gminą Kamienna Góra.
Drużyny LKS Kwarc Pisarzowice i Pagazu Krzeszów będą reprezentowały powiat kamiennogórski na finale strefy jeleniogórskiej LZS w Lwówku Śląskim.

Kategoria: