Straż Pożarna Pisarzowice

Email: pisarzowice998@gmail.com

Inne informacje

W gminie Kamienna Góra rusza rekrutacja do pierwszej w regionie szkółki badmintona dla dzieci i młodzieży. Organizatorem szkółki jest Uczniowski Klub Sportowy MARATON z Pisarzowic, który uzyskał na ten cel dotację z gminy. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu w godzinach popołudniowych, pod okiem utytułowanego zawodnika i trenera Jana Wolańczyka z Wrocławia. Pierwszy oficjalny trening z udziałem trenera odbędzie się 8 maja (poniedziałek) o godz. 17:00 na sali sportowej w Pisarzowicach.


Oferta skierowana jest do grupy 16 dzieci w wieku do 15 lat. Organizator zapewnia rakietki oraz lotki. W rekrutacji pierwszeństwo mają dzieci pochodzące z terenu gminy Kamienna Góra. W przypadku dużego zainteresowania zajęciami, możliwa jest kontynuacja zajęć w latach następnych.
Zapraszamy dzieci (wraz z rodzicami) pragnących rozpocząć przygodę z badmintonem na spotkanie organizacyjne z udziałem trenera Jana Wolańczyka, które odbędzie się 24 kwietnia (poniedziałek) br. o godz. 17:00 na szkolnej sali sportowej w Pisarzowicach.
Pierwsza w regionie szkółka badmintona dla najmłodszych została dofinansowana przez Gminę Kamienna Góra w ramach projektu pt. „Zakochaj się w badmintonie” i jest realizowana przez UKS Maraton Pisarzowice w partnerstwie z Zespołem Szkół Publicznych w Pisarzowicach.
Zajęcia poprowadzi Jan Wolańczyk, utytułowany zawodnik oraz trener m.in. w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie.

Kategoria: