Straż Pożarna Pisarzowice

Email: pisarzowice998@gmail.com

2019

17 maja 2019 roku nasza jednostka odwiedziła przedszkolaków z Przedszkola Publicznego w Pisarzowicach. Pogoda dopisała i dzieci mogły zobaczyć działanie m.in. szybkiego natarcia.

informacja ZS Pisarzowice:

17 maja 2019 r. w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie z okazji Dnia Strażaka, które przygotowały przedszkolaki z grupy "Biedronek". Na uroczystość zostali zaproszeni Strażacy z OSP w Pisarzowicach. Podczas występu nie zabrakło piosenek i wierszyków mówiących o odwadze i męstwie strażaków, którzy nieustraszenie jadą na akcje pożarnicze. Po części artystycznej strażacy zaprosili wszystkie przedszkolaki na pokaz pierwszej pomocy, a także prezentację nowego wozu strażackiego. Dzieci z zaciekawieniem oglądały sprzęt.

Kategoria: