Straż Pożarna Pisarzowice

Email: pisarzowice998@gmail.com

2018

Pierwszy wyjazd w 2018 roku nasza jednostka otrzymała w dniu 10 marca 2018. Wyjazd do wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej numer 367 pod Szarocinem nastąpił o 16:42.

W pięcioosobowej obsadzie nasza jednostka dotarła do miejsca zdarzenia tuż po jednostkach PSP. Kierująca renault megane sama opuściła pojazd który uderzył w drzewo i dachował.
Działania naszej jednostki polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wraku oraz kierowaniu ruchem. Po dotarciu na miejsce policyjnego technika oświetliliśmy wrak umożliwiając przeprowadzenie dokładnych oględzin. Po zakończonych działaniach policji pomogliśmy wezwanej na miejsce pomocy drogowej wyciągnąć pojazd z rowu, przewrócić go na koła oraz uprzątnąć jezdnię.

Siły i środki:
Państwowa Straż Pożarna w Kamiennej Górze – 2 wozy
Pogotowie Ratunkowe
Policja
Pomoc drogowa
OSP Pisarzowice

 

Kategoria: