Straż Pożarna Pisarzowice

Email: pisarzowice998@gmail.com

2018

1 września 2018 roku w Pisarzowicach odbyło się spontanicznie zorganizowane spotkanie charytatywne na rzecz pogorzelców z Pisarzowic (czytaj więcej). Nasza jednostka aktywnie włączyła się w akcję.

„Wspólne pomaganie” miało odbyć się na terenie Gościńca Rudawskiego. Niestety fatalne warunki atmosferyczne (opady deszczu) spowodowały konieczność przeniesienia imprezy do hali sportowej.


Od czasu pożaru druhowie z naszej jednostki m.in. pomagali pogorzelcom wynosić niezniszczone meble, a także rzeczy osobiste ze zniszczonego domu. Wypożyczyli i rozstawili namioty. W ramach akcji „Wspólne Pomaganie” druhowie zabezpieczali imprezę od strony medycznej oraz w ramach działań na parkingu przed szkołą.


Kochani to było przepiękne popołudnie, pomimo deszczowej aury. Poraz kolejny otworzyliście serca i portfele Dzięki Mieszkańcom Pisarzowic, którzy przygotowali ok. 80 ciast, pierogi i krokiety, przetwory, oraz Firmom: Piekarnia Guzik, Piekarnia Marciszów, Intermarche, Restauracja Pod kłosem, Exprint, Mieszkańcom Raszowa, zebraliśmy kwotę 14 583,01 oraz 37 euro. Organizatorzy CBK, Szkoła oraz zaangażowani Mieszkańcy serdecznie Wszystkim dziękują 


 

Miejsca działań oraz spis zdarzeń z 2018 roku

Kategoria: